Produkty

Autofólie na okna

Auta jsou pro někoho tou nejlepší věcí na světě. S autem se dá užít náramně mnoho zábavy, dá se s ním dostat do různých lokací, které můžou být bez aut, nebo spíše i příslušných aut nepřístupné. Věřili by jste tomu ? Auta nám už pomalu po celé století zpříjemňují život. Můžete si vybrat od malých sportovních, někým označených -placatých aut až po velké SUV, které už můžou někdy připomínat velikostně dodávky.

sport utility vehicle

SUV je trend, který přichází hlavně z USA, jako většina trendů, které kdy do Evropy přišly. Nehodlám se tady bavit o tom, zda-li je lepší USA, či Evropa. Je to asi na volbě každého. Osobním rozhodnutí každého, ale nesporně jsme jako obyvatelé Evropy Spojeným Státům Americkým neskutečně vděčni za jejich skvělé nápady v podobě sport utility vehicles. I když, opravdu se sportem nic společného nemají. Jsou to spíše takové tanky, ale každý je chce. Ať už je to kvůli vysoké míře bezpečnosti, kterou auta disponují, nebo kvůli velikosti těchto aut. Kdysi dávno se vyráběli pouze ve verzích 4×4, což je pohon všech kol. Teda většina aut má jen čtyři kola. Dnes už to přišlo do bodu, kdy se SUV auta vyrábějí i v pohonu 4×2, kdy se většinou upřednostňuje pohon na tu přední nápravu a auta už se ani nevyrábí tak veliká a už ani nejsou osázeny pověstnými osmi, nebo i ještě šesti válcovými motory. Dnes už musí stačit válce čtyři.

autofolie na okna

Pointou, ale je. Co se k takovému, třeba černému. Obřímu SUV s obřím motorem skvěle hodí ? Co takové auto dělá autem. Kupodivu to nejsou kola. Mám za to, že to jsou okna. Viděli jste někdy takové auto, aby jelo s normálními, nezatemněnými skly ? Já osobně nikdy v životě. A ani se tomu nijak nedivým. Naopak, divil bych se, kdybych takové SUV bez zatemněných oken někdy viděl. Autofólie na okna zkrátka na takové auta patří. A nejen na takové. Okenní autofólie patří na všechny auta. Tady najdete zmíněné fólie.