Podnikání

Bezpečná a spolehlivá přeprava léků do lékáren

Mnozí si kolikrát nedovedeme představit proces, který je před tím, než si něco kupujeme například v obchodě. Běžné věci, jako je například jídlo si dovedeme představit tak, že se běžně doplňuje pomocí nákladních aut tak, aby dané potraviny například nebyly poškozeny. A co vlastně takové léky? Funguje to stejně? Většina z nás se na lékárny spoléhá a věří, že například léky, které si zakoupí, jsou kvalitní a dokážou nám pomoct s nějakým problémem. Tato důvěra je samozřejmě oprávněná, nicméně kdo a jak se vlastně stará o takové zásobování například lékáren? Jak to vlastně funguje?

Léčiva

Zásobování lékáren TLCargo je služba, která se stará přesně o tyto věci. Samozřejmě nejen lékáren, ale i ordinací či nemocnic. Zásobují tak léky, léčiva, nebo také zdravotnický materiál. Tyto služby nabízí avšak nejen pro nás, Českou republiku, ale bezpečně a spolehlivě přepravují léčiva i v rámci celé Evropské Unie a také dalších evropských států. Dále disponují nejmodernějšími technologiemi pro udržení teploty a zajištění bezpečné přepravy léčiv v souladu se zákonem, což je velmi důležité, jelikož léky dokážou být v přepravě velmi náchylné na různé teploty či jejich změny.

TLCargo vozidla

Jelikož přepravují léčiva do různých zemí, tak přepravu nemusí zajistit pouze vozidly, ale nabízí také leteckou přepravu v importu i exportu po celém světě. Soustředí se na farmaceutické produkty přepravované v kontrolované teplotě, ale mohou nabídnout i jakoukoliv leteckou přepravu ostatních zásilek. Nejen letecky je možná další volba přepravy, ale samozřejmě i námořní. Díky rozsáhlé síti agentů rozmístěných po celém světě a dlouholetým kontaktům s rejdařskými společnostmi jsou schopni nabídnout také kompletní námořní přepravu.

Společnost má bohaté zkušenosti s přepravou zdravotnického materiálu a léků, takže neváhejte a zjistěte náklady na dopravu na jejich webové stránce.