Podnikání

Kočárek Krasnal ctí svůj název

Jsou krásné

Kočárky SeKrasnal Zelená žirafa obhajují svůj název a daří se jim to. Jsou skutečně zajímavé a krásné již na první pohled. Zaujmou vás svým oblým tvarem, elegantně koncipovanou nosnou kovovou konstrukcí, podvozkem, kolečky a mimo jiné i pohlednou pastelovou barvou. Právě barvy se bohužel z dětských kočárků v dnešní době vytrácí a je dobře, že výrobce tentokrát vsadil na velmi pohledné barevné provedení, které osloví nejen maminky, ale pochopitelně i malé děti, které jsou na barvy zvláště fixované.

ženy s dětmi a s kočárky

Můžete vybírat mezi blankytně modrou, hráškově zelenou, růžovou a červenou a inspirovat vhodnou barvou i kolemjdoucí. Mnozí lidé se nechají oslovit a mohou pak v pastelových barvách nakupovat nejen kočárky, ale i další výrobky.

Jsou praktické

Výrobce kočárků Krasnal nezapomněl ani na odkládací prostor pro nákupy a velmi šikovná kolečka, která si poradí i v náročnějším neupraveném terénu, např. při jízdě rozkopanou ulicí nebo na vycházce v přírodě. Maminky mají k dispozici i nánožník, pláštěnku a praktickou tašku na plenky. Součástí kočárků Krasnal je i další příslušenství, které lze koupit spolu s kočárkem za výhodnější cenu, anebo zcela samostatně.

žena s kočárkem

Co se týče samotných modelů, výrobce uvedl na trh jak verze sportovní, tak i verze kombinované, kdy lze klasický hluboký kočárek doplnit sportovní korbou nebo mít k dispozici i autosedačku.

Obrovskou výhodou sportovních modelů je možnost otáčet korbu na obě strany, tedy tak, aby děti pozorovaly okolí před kočárkem, nebo aby byly obličejem otočené k osobě, která kočárek tlačí, což jim poskytuje více osobního kontaktu.

Jsou robustní

Kočárek je stavěný pro běžný provoz v městských ulicích i při pobytu v přírodním terénu, zvládne jízdu po rovině i v prudším svahu a díky velmi lehkému a zároveň odpruženému rámu se děti uvnitř necítí jako v tramvaji, která právě míjí výhybku.