Finance

Podnikatelské úvěry

Hypotéka bez registru spadá do kategorie podnikatelských úvěrů. Pomáhá podnikatelům při jejich podnikání. Díky hypotéce bez registru můžete nechat zastavit nemovitost, dostanete peníze a můžete se například vyplatit z dluhů.
Peníze se poskytují pouze podnikatelům za účelem jejich podnikání. Ovšem není žádným zvláštním způsobem vymezené, na co peníze v podnikání použijete, takže je můžete použít na jakékoliv dluhy, vyplatit zaměstnance, na splátky nemovitostí nebo na koupi movitého majetku.

horizontální rovina

Většinou se jedná o vyplacení se z exekucí nebo doplatky na sociálním a zdravotním. Je mnoho možností, jak s penězi naložit, ale musí to být pouze pro účely podnikání https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/
Hypotéku bez registru si proto mohou sjednávat pouze podnikatelé. Pro ostatní spotřebitele, zde máme jiné finanční možnosti, jak získat hypotéky.

Bez pravidel

Samozřejmě, že nějaká pravidla jsou jasně daná, například to, že musíte ručit nemovitostí, protože se jedná o hypotéku. Ovšem zde se nepotkáte s nějakým kontrolováním registrů. Nevadí záznamy ani nízké daňové přiznání. I přes všechny tyto nesnáze, kvůli kterým nikdy v bance půjčku či hypotéku nedostanete, vám peníze poskytneme.

Opožděné splátky nebo nezaplacená složenka, to všechno vede pouze na jedno jediné místo a to do registru dlužníků, kde máte následně svůj soukromý zápis. Jakmile tam jste, můžete počítat s tím, že žádnou půjčku, úvěr ani hypotéku od banky nedostanete. Ovšem v našem případě nic z toho není problém!

lidé v poli

Co získáte?

  • Můžete získat až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  • Hypotéku poskytujeme bez nahlížení do registru.
  • Nevadí ani nízké daňové přiznání.
  • Dokonce ani exekuce není problém!
  • Jedná se o podnikatelský úvěr, při kterém nedokazujete ani příjmy. Tento finanční produkt je stejný jako hypotéka bez dokládání příjmů.
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, bytem, domem, chatou, chalupou, pozemkem i komerčním objektem.
  • Hypotéku můžete splatit kdykoliv zdarma.