Finance

Šanci na finanční pomoc mají všichni

V současné době není v podstatě žádný problém získat finanční prostředky i v případě, že se nemůžete vykázat dostatečně vysokými příjmy. Záleží ale na tom, kde o tuto pomoc požádáte. Banky většinou posuzují každého žadatele velice přísně a důvodem odmítnutí může být kromě zmíněných nízkých příjmů i záznam v některém z registrů dlužníků.

peněženka plná peněz

§ Kde na vás tedy čeká pomocná ruka, ve které bude potřebná peněžní pomoc?

o Nebankovní poskytovatel hypoték nastavil své podmínky takovým způsobem, že u něho uspěje prakticky každý žadatel.

o Jde totiž o to, že každý případ je posuzován individuálně, a tudíž se vše domluví přesně podle možností a momentální situace budoucího klienta.

§ Co je nutné pro získání hypotéky od nebankovního poskytovatele udělat?

o Je to jednoduché.

o Vlastně stačí jen vyplnit online žádost a tu zaslat internetovou cestou.

Nebankovní hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky/ vám může být schválena, a dokonce vyplacena už za neuvěřitelných čtyřiadvacet hodin od dodání všech podkladů.
kalkulačka + smlouva

Překážky se dají snadno obejít

Většinou klienti možnost nebankovní hypotéky využívají v případě, že se dostali do zdánlivě neřešitelné situace. Tou může být hrozící exekuce, nevýhodná půjčka nebo zástava na majetku.

§ Standardně může klient získat úrokovou míru od 6,9 procent ročně.

§ Závisí pochopitelně na mnoha okolnostech.

a) Požadovaná částka.

b) Lokalita a stav zastavené nemovitosti.

c) Počet exekucí a dalších závazků.

Záznamy v registru nemusejí být žádnou překážkou. I v případě zmíněných záznamů může klient dosáhnout na takzvanou VIP americkou hypotéku s úrokovou sazbou od čtyř procent. V tomto případě je ale nutné mít spolužadatele, kterého žádný záznam netíží. S takto nízkou úrokovou sazbou a dobou splácení, která se dá nastavit až na třicet let, můžete pohodlně veškeré finanční potíže vyřešit.