Dům a byt

Využijte každý kousek prostoru v interiéru

Zařizování bytu či domu patří k nejoblíbenějším činnostem nejen žen, ale také mužů. Zatím co ženy se starají o tu estetickou část, muži řeší tu praktickou a snaží se vyhovět i představám žen. Zařízení interiéru je totiž tou nejdůležitější součástí bydlení, protože tvoří vlastně jádro vašeho domova.
skříň se zrcadlem.jpg

Aby vše sedělo jak má, žádný kousek místa nevyšel nazmar a ještě jste získali i dostatek úložných prostorů, tak pro splnění těchto představ jsou nejlepším nápadem vestavěné skříně na míru Praha.
Plní funkci nejen praktickou, ale také estetickou a tím pádem vytváří zajímavý design interiéru.
Jejich řešení je oblíbené hlavně z toho důvodu, že nejsou pouhým nábytkem, ale doslova spojené s každou částí interiéru a skvěle do prostředí zapadají. A to i proto, že díky nim využijete každý kousek místa a žádná část nebude zbytečná.
Tradiční kousky nábytku jsou obvykle prvky, které můžou v malém prostoru i překážet a namísto plnění svého účelu narušují design interiéru a ještě neposkytují dostatek úložných prostor.
Vestavěné skříně na míru Praha plní svůj účel každým coulem a to především prostorově. Získáte spoustu úložného prostoru od stropu až k podlaze a zapojí se do součásti i ten nejmenší koutek ve vašem bytě či domě.
I volba celkového designu bude podle vašich představ, protože získáte různé možnosti, které se přizpůsobí vašim požadavkům.
Můžete si vybrat design celý ze dřeva, v kombinaci se sklem, zrcadly i s kovovými prvky.
okno v šatníku.jpg
Praktické otevírání rovněž nenabízí pouze jednu variantu, ale hned několik a sice:

· skládací
· posuvné
· pantové
· otevírací
K realizaci tohoto typu řešení nábytku je potřebné znát rozměry prostoru, účel využití a představy celkového provedení a designu. Nejen venkovní design si můžete vybrat sami, ale také vnitřní řešení a to od polic, závěsných systémů až po šuplíky a podobně.