Podnikání

Čistíte si zuby důkladně?

Čeho si na člověku všimnete jako první? Divili http://www.fantasyplanet.cz/hry/scythe-cili-husite-by-se-divili/ byste se, ale spousta lidí si všímá zubů. Jsou ukazatelem našeho zdravotního stavu a také toho, jací jsme lidé. Péče o zuby totiž ukáže, jaký vztah k sobě máte, zda o sebe pečujete a zda se máte rádi. Špinavé zašlé zuby, vypadané zuby a kazy nebo nepříjemný zápach z úst – to všechno jsou častější problémy, než byste mysleli. V dnešní době je na trhu k dostání mnoho výrobků, které vám pomohou zbavit se jak skvrn na zubech, tak plaku.

zářivý úsměv

Máte zuby zanedbané?
Mnoho lidí má zuby zanedbané z různých důvodů, ale většina lidí má jen laxní přístup k dentální hygieně. Každý by měl absolvovat 2x ročně dentální hygienu, protože jen při této proceduře dojde ke 100% odstranění plaku, skvrn od jídla a pití a k odstranění zápachu z úst. Pravidelná dentální hygiena dokáže zabránit vzniku zubních kazů, které dále vedou k velkým zdravotním problémům.

Máte v rodině paradentózu?
Toto onemocnění je velmi nepříjemné a bolestivé, a jeho vznik ovlivňuje genetika, ale i správná péče o zuby. Nechte si zuby pravidelně profesionálně vyčistit.

Hledáte zubní kliniku, kde provádí i dentální hygienu? Dentální hygiena Praha 10 Clinicplus.cz je k dispozici v nových moderních prostorách, kde se budete cítit zkrátka dobře. Čekat na vás bude dentální hygienistka Terezie, která má obor vystudovaný, a věnuje se mu od roku 2016. má za sebou řadu zářivých úsměvů a svěžího dechu. Objednejte se k ní i vy, a zbavte se problémů se zuby.

zubní pasta

Prevence je důležitá
Sehnat dnes zubaře není snadné, a lidé tomu moc nepomáhají. Nepečují o své zuby pořádně, a i to je jeden z důvodů, proč se plní ordinace zubních lékařů. Nepodceňujte prevenci, a choďte na dentální hygienu, kterou minimalizujete riziko vzniku onemocnění zubů. Hygiena 2x ročně vyjde levněji než léčba zubních kazů. Myslete na to, a objednejte se přímo na našem webu.