Podnikání

Stahování videí nejen z Facebooku

Internet je dnes velmi oblíbeným zdrojem zábavy, i sebevzdělávání. Není proto překvapivé, že jej využívají miliony lidí, a to napříč takřka všemi generacemi. Obzvláště pak portály, jako je YouTube, či Vimeo, nebo sociální sítě, mezi které patří i dnes již všem doře známý, Facebook. Zde pak mnozí z nás sledují videa svých přátel a rodiny, slavných osobností, nebo zkrátka zajímavých tvůrců, jejichž tvorba nám poskytuje jak zábavu, tak i odpočinek. Na různých platformách tak můžeme narazit například na záznamy videoher ze živých vysílání, různá DIY videa, vlogy z cestování, nebo třeba podcasty, které mohou zahrnovat i rozhovory se slavnými osobnostmi, a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí.

stahování

Není proto divu, že při takovém množství videoobsahu se stávají nepříjemné, ačkoliv velmi časté situace, kdy je naše oblíbené video z konkrétní platformy odstraněno. To se pak může stát z mnoha důvodů, ovšem, pokud jej neodstranil samotný autor, bývá příčinou odstranění daného videa spíše porušení některého z pravidel konkrétní platformy, na které bylo video nahráno.

stahování lišta

V takovém případě pak hledáme naše oblíbené video na jiných portálech, nebo se snažíme najít server, který by jej poskytoval ke stažení. V takovém případě nám však, kromě pochybné kvality zvuku i obrazu, hrozí především vir, který může být ve stahovaném souboru obsažen. Právě z tohoto důvodu je zde Facebook downloader, který nám poskytuje stahování jakýchkoliv videí, a to z takřka všech možných platforem a sociálních sítích. Díky stahování přes odkaz, který si můžete zkopírovat v horní liště u videa, je pak samozřejmostí nejen zachování původní kvality videa, ale také bezpečný proces stahování, i bezpečnost samotného souboru. Stahování pak probíhá až rekordní rychlostí, a výsledné video je navíc bez reklam, to vše je Vám poskytnuto zdarma.