Podnikání

Pojeďte s námi do rekreační oblasti Velkého Mederu

Velký Meder je docela nenápadná obec na jižním Slovensku, v Podunajské nížině

Co vás může překvapit v oblasti velkého Mederu?

Vodní radosti – vzpomínáte si na hudební skupinu „Plavci“? V roce 1986 jí vyšlo hudební album s názvem „Výzkumný ústav vodních radostí“. Kdyby se dnes Plavci octli v původním složení ve Velkém Mederu, mohli by se tu inspirovat k podobně tematicky zaměřeným skladbám. Kromě plaveckého krytého bazénu tu máte k dispozici vlnový bazén s dětským bazénem, bazén s unášející vodou, polokrytý sedací bazén s vodními tryskami a masážními sprchami, rekreační bazén s vodopády a hydromasážemi, rodinný bazén, italský bazén, skokanský bazén, a dětský bazén s hracími elementy.

kachnička v bazénu

Termální koupele – veškeré bazény jsou napouštěny vodou, která vyvěrá z hlubin země. Jedná se o termální „vodní radosti“, s nimiž se jen tak někde nesetkáte. Termální voda umožňuje koupel i mimo letní sezónu v době, kdy počasí zrovna na koupání vhodné není.

Spousta zeleně – areál termálních koupelí je spolu s apartmány a penziony Velký Meder posazen do rozsáhlého zalesněného prostoru na jihozápadním okraji obce. Díky vysoké vlhkosti vzduchu z odpařující se vody na velké ploše je tu každému z vás k dispozici zdravé ovzduší plné záporných iontů, které urychluje buněčnou regeneraci, zlepšuje náladu a relaxaci.

pohled na Bratislavu

Bratislava je za rohem – chcete podniknout některý den výlet i mimo prostory rekreačního areálu? Není problém, zvláště tehdy, máte-li zájem navštívit hlavní město Slovenska, Bratislavu. Nežli se vrhnete do ulic velkoměsta za starobylými památkami, rádi bychom vám doporučili tak trochu netradiční pohled na město. Zažijete jej nejen z Bratislavského hradu a kavárny UFO na mostě SNP, ale také z kavárny či restaurace v televizní věži Kamzík. Tu si rozhodně nenechte ujít, je odtud nádherný panoramatický výhled na město a blízké i vzdálenější okolí.