Produkty

Komu se hodí flipové pouzdro na mobil

Kdo by mohl ocenit jako dárek pouzdro na mobil? Záleží samozřejmě na tom, o jaké pouzdro se jedná, ovšem takový knížkový obal, který připomíná kapesní diář, byste mohli darovat v podstatě komukoli.

Partnerovi – zcela určitě jej ocení partner, jemuž kupujete jako dárek mobilní telefon. Knížkové neboli flipové pouzdro je velmi praktické a zároveň jde o pěkný módní doplněk k různým stylům oděvů. S takto vyzdobeným telefonem můžete vyrazit dokonce i na ples nebo na promoci a nebude tu působit nijak rušivě.

mobil v ruce

Rodičům a prarodičům – darovat mobil i s obalem pro Galaxy A50 https://www.modnimobil.cz/obaly-pro-galaxy-a50-1281 není nic neobvyklého ani u rodičů, prarodičů nebo sourozenců, taková milá pozornost potěší jistě každého, pouze byste měli předem znát či zjistit vkus obdarované osoby. Konkrétně např. jakou barvu preferují, zda dávají přednost obalu jednoduchému bez potisku nebo s potiskem, a případně jaké motivy potisku by mohly být vhodné.

gesto telefonování

Dětem – že používají mobil i děti, není žádným tajemstvím, a jich se rovněž týkají obaly a pouzdra. Ta flipová jim mohou být užitečná, protože chrání telefon ze všech stran před poškrábáním a hrubším zacházením, a je to sofistikovanější zabezpečení mobilu, než jen pouhá silikonová vanička z TPU. Výhodou je, že flipová pouzdra jsou levná, a že i kdyby je děti ztratily, poškodily či zničily, můžete jim snadno objednat jiné.

Kolegyni v kanceláři – představte si situaci, že se vám líbí pohledná a milá dívka, která pracuje ve vedlejší kanceláři, a občas se vídáte na chodbě, anebo se účastníte nějakých společných akcí, kde se s kolegy na pracovišti lépe poznáváte. Chcete ji nějakým způsobem překvapit a zaujmout pozornost a všimnete si, že využívá flipové pouzdro na mobil. Pokud znáte typ mobilu, není problém flipové pouzdro objednat také v jiné barvě, takže jí můžete darovat třeba dvě pouzdra se slovy, že se jí první pouzdro báječně hodí ke krémovým plátěným kalhotám a modré halence, kterou s oblibou nosí v kanceláři, a to druhé k modrým riflím a růžové mikině, co obléká na akcích v přírodě. Mnoho žen ocení, pokud jsou muži pozorní a vnímají, co je zajímá a baví, a tak to může být jeden ze stupínků k vašemu vzájemnému budoucímu partnerskému vztahu.