Auto moto

Dámské automobily

Ženy řidičky. V dnešní době většina žen vlastní řidičský průkaz a jsou aktivní součástí silničního provozu. Vozí děti do škol a školek, jezdí na nákupy a do zaměstnání. Některé vozidlo využívají pouze po městě. Dámy mají dokonce své oblíbené a neoblíbené automobily. Některým ženám vyhovují větší rodinné vozy, některé se cítí pro změnu bezpečněji v menších vozidlech.
červený interiér

Velikost a sílu auta si naštěstí můžou vybrat všechny.  Je všeobecně známo, že ženy jsou opatrnějšími a ohleduplnějšími řidiči než muži. Nejezdí zbytečně riskantně, ale to neznamená, že jejich jízda není dostatečně svižná. Statistiky také dokazují, že ženy způsobí méně dopravních nehod a také téměř nejezdí pod vlivem alkoholu. Jsou samozřejmě i špatné řidičky, ale to samé platí i o mužích.

Pro ženu se může stát automobil módním doplňkem. Od výběru barvy při koupi auta až po různé drobnosti, kterými své vozidlo vyšperkují. Trh nabízí prodej čistě dámských auto doplňků a autopříslušenství.

Široká nabídka zboží ženy nadchne. Veškeré doplňky jsou nabízeny v široké barevné škále. Zaujmou vás možná výrobky v růžové barvě. Svoje auto můžete barevně sladit do toho nejmenšího detailu.
interiér Fiatu

Určitě vás potěší dámské potahy s výšivkou berušek, kočiček nebo květin. Rozené romantičky tento design určitě ocení. K potahům můžete přidat ve stejné barvě poklice na kola a potah na volant s chlupem. Samozřejmostí jsou koberečky. Při doladění interiéru vozidla si také přijdete na své. Silikonové potahy na řadicí páku ve stejné barvě jako ostatní vybavení bude dalším zajímavým doplňkem. Držáky na mobily, organizéry mezi sedadla, vůně do auta, sluneční clony najdete vše, na co si jen vzpomenete.

Nemusíte si ozdobit pouze interiér vozidla. Zaujmout můžete i nalepenými samolepkami ve tvaru kytiček, psích pacek a jiných designů.