Podnikání

Dodávky na všechno


Dodávky zastávají podstatnou funkci ve firmě, a pokud Vám na nějaký čas vypoví službu, musíte rychle sehnat náhradu. Jedna z možností je sáhnout po pronájmu, který na krátký čas pokryje Vaší rozbitou dodávku. Firma půjčovna dodávek Brno, se přímo na tyto situace specializuje a je vybavena velkým množstvím dodávek, které si můžete pronajmout.

Dodávka (2)

Firma je vybavena velkým výběrem dodávek a to včetně velkým vozů, jako je valník. Na webových stránkách se můžete podívat na všechny jejich vozy a to včetně bližších informací o vozu. Mezi takové informace patří nosnost, tip a model motoru, kapacita míst a počet palet, které se do vozu vlezou. U každého vozu jsou samozřejmě uvedeny rozměry a podrobný ceník pronájmu. Všechny dodávky můžete obsluhovat s řidičským průkazem skupiny B a rezervaci vozu můžete provést přímo u příslušného vozu. Pokud je dodávka vybavena tempomatem, střešním nosičem, klimatizací, či další nad základní výbavou, je vše podrobně rozepsáno.

Dodávka

Mezi další výhody pronájmu patří služby, které jsou k dodávkám poskytovány zdarma. Mezi tyto služby patří neomezené kilometry, dálniční známka pro celou Českou republiku zdarma, či stěhovací technika. Mimo tyto služby, se nemusíte také bát odcizení dodávky, protože ty jsou vybaveny GPS sledovacím zařízení a případě odcizení tak ihned vědí, kde se daná dodávka nachází. Samozřejmostí je povinné a havarijní pojištění pro celou Českou republiku a Evropu. Firma navíc poskytuje individuální nabídky na dlouhodobé pronájmy, a pokud budete chtít, můžete si bezplatně zapůjčit auto navigaci. Svůj automobil si můžete také během pronájmu nechat v areálu firmy, takže nemusíte mít strach o jeho odcizení.

Pokud tedy hledáte pronájem, který se vážně vyplatí, zkuste se obrátit na tuto firmu. Jejich vozy jsou vždy v naprostém pořádku a to jak po technické stránce, tak i po stránce čistoty