Finance

Nebankovní hypotéky jedou ve velkém

Nízká úroková míra, k tomu samozřejmě nízké splátky vypočítané tak, abyste je dokázali splácet, dlouhá doba splácení nebo libovolně nastavitelná od jednoho roku až po dlouhých například 30 let splácení, žádné poplatky placené dopředu, jednoduché vyřízení po internetu, takže vás nečeká milion schůzek ani zdlouhavé čekání, až 70 % z hodnoty nemovitosti, přitom můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, když jste si vybrali úvěr formou hypotéky, nemusíte uvádět účel na co peníze použijete, peníze můžete mít během jediného dne, tolerance jak nižších příjmů, tak nízkého daňového přiznání v rámci podnikatelů na konci roku a ještě k tomu i tolerance zápisu v registrech dlužníků. Kdo by po takové půjčce nesáhl?

Právě tomuto systému odpovídá nejvíce nebankovní hypotéka Hypoteka-bez-registru.

eura

Každý občas potřebuje peníze, někteří lidé více jiní o něco méně, ale i tak se mnohdy díváme po půjčkách nebo úvěrech. Dlouhá doba splácení se někomu může zdát nepříjemná, jenomže vám, zase na druhou stranu zajistí menší měsíční splátku, protože půjčku máte rozpočítanou do delšího časového období.

Peníze v případě nebankovní hypotéky můžete využít jakýmkoli způsobem. Získáte je všechny najednou na váš účet a to klidně i během jediného dne. Přitom nemusíte dokládat účel, na co je použijete ani žádné faktury. Peníze se jistě budou hodit na bydlení, na rekonstrukci obydlí, na vybavení nové domácnosti nebo klidně i té staré, ale také například na vyplacení dluhů nebo exekucí, protože ne každý je v tak přívětivé situaci, že si zrovna může dovolit přemýšlet nad novostavbou nebo nad novým bydlením. Někteří z nás bohužel řeší i existenční problémy a ty se týkají často peněz ze všeho nejvíce.

karty alkohol

Právě z těchto důvodů, kvůli jiným dluhům nebo nesplaceným půjčkám mívají mnohdy lidé záznam v registru dlužníků. Kvůli tomu jim potom banky nechtějí půjčit přes bankovní systém a lidé tak musí hledat jiné řešení. Naštěstí ho najdou velice snadno a pohodlně v rámci soukromých společností, které poskytují nebankovní hypotéky pro všechny bez rozdílu.