Finance

Nebankovní hypotéky pro podnikatele i jako spotřebitelské úvěry

Pravdou zůstává, že pořád ještě nejlépe vychází úvěry s ručením nemovitostí. Takzvanou hypotéku volí mnoho lidí dodnes. Zajišťuje totiž jak nízký úrok, tak dlouhou dobu splácení. A právě tyto dvě hlavní priority volí za nejdůležitější, většina uživatelů.

Jistě víte, že pro půjčku si můžete jít jak do klasické banky, tak můžete zvolit i jinou možnost, kde si půjčit peníze. Alternativním řešením mohou být například nebankovní společnosti, které poskytují jak podnikatelské úvěry, tak také spotřebitelské pro běžné občany na financování jakýchkoliv jejich potřeb, od dluhů počínaje až po stavbu domu konče.

Nebankovní americká hypotéka nebankovni-hypoteky-uvery.cz má ještě tu výhodu, že peníze z ní můžete využít opravdu jakýmkoliv způsobem, aniž byste dokládali účel, na co peníze použijete nebo posléze nějaké faktury a podobně. Peníze přitom využijete opravdu jakýmkoliv způsobem. Těšíte se na stavbu domu? Potřebujete koupit pozemek a na něm si postavit bydlení? Můžete ručit nějakou nemovitostí? V tom případě je to naprosto ideální řešení. Peníze se hodí na rekonstrukci domácnosti, na výměnu starého nábytku za nový, pořídit si můžete novou koupelnu nebo kuchyni. Rekonstrukce se může týkat i technických parametrů, výměny kotle, nebo třeba rovnou koupě bytu.

klíče na ruce

Máte dluhy a potřebujete peníze na oddlužení? Nechtějí vám půjčit v bance? V tom případě nezoufejte, můžete to udělat i jinak. Právě nebankovní společnost je schopna a ochotna vám v takovém případě půjčit. To samé platí i o záznamu v registru dlužníků. Úvěr vám zprostředkuje nebankovní společnost, ale po čase si ho klidně můžete nechat převést do banky. Můžete ho klidně po roce refinancovat v bance nebo po více letech, až vám zmizne zápis z registru.

podání rukou, smlouva

Abychom nezůstali jenom u běžných spotřebitelských úvěrů, tak i podnikatelé se mají na co těšit. I pro ně jsou připraveny různé druhy hypoték například bez registru nebo bez dokládání příjmů. V takovém případě nevadí záznam v registru nebo například nízké daňové přiznání. Peníze se opět mohou použít na cokoliv, v tomto případě ale samozřejmě už v rámci podnikání, protože se jedná o podnikatelský úvěr.