Produkty

Dětský sedací vak

Vaše dítko bude mít brzy narozeniny a vy nevíte, co mu koupit? Hračky kupovat nechcete, protože jich má plný pokojíček z předešlých narozenin a Vánoc, oblečení zase dítě moc nenadchne a na domácího mazlíčka je ještě příliš malé. Pokud hledáte něco, kde si bude moci vaši dítě hrát, a nebo třeba i odpočívat, zamyslete se nad pořízením dětského sedacího vaku či pytle. Vaky podporují zdravé a pohodlné sezení. Děti si tak mohou na pytli hrát, aniž by si ničili své zdraví nesprávným sezením. Pytel se totiž skvěle přizpůsobí tělu, a proto je doporučován několika fyzioterapeuty a lékaři. Široký výběr dětských sedacích vaků najdete na beanbag.cz.

dětský pokoj

Pro děti vybírejte především vaky, které jsou určeny pro děti. Tyto vaky jsou menší velikosti, takže dítě nebude mít problém se na pytel bez problémů dostat a současně mu svou velikostí nebude zabírat moc místa v pokojíčku. Vybírat můžete z několika tvarů sedacích pytlů. Oblíbenými tvary jsou fotbalový míč, hruška, polštář nebo křeslo. Pytel s popruhy umožní dítěti jak ležení, tak i pohodlné sezení. Co se týče potahového materiálu, vybírejte takový, který lze snadno čistit. Ideální jsou bavlněné pytle, které lze jednoduše prát v pračce a jsou prodyšné a příjemné. Odolný a dobře čistitelný je také nylon. Ten můžete vyčistit vlhkým hadříkem a navíc je odolný vůči ostrým předmětům. Ke zvážení stojí taky polyester. Pytle z této látky můžete použít i venku, ale jsou hůře čistitelné než zmíněný nylon.

sedací vak

Co děti nejvíce zaujme je barva potahu. Vybrat si můžete s jednobarevných vaků nebo i dvou a více barevných. Pokud máte doma chlapečka, odstíny modré a zelené budou ideální volbou. Holčičce se zase bude líbit růžový, červený nebo oranžový pytel. Dětské sedací pytle budou používány téměř denně, proto je dobré si připlatit za vak z lepšího a příjemnějšího materiálu s kvalitní výplní. Pokud zvolíte levnější varianty, může se stát, že děti vak protrhnou, prosedí nebo úplně zničí, a to by byla nesmírná škoda.