Podnikání

O značce oblečení vhodného do teplého i chladného počasí, která se jmenuje Majola

O značce Majola clothes
Majola je horská oblast na pomezí Itálie a Švýcarska. Někde v těchto částech se klikatí Majola Pass kde narazíte na překrásnou přírodu. A právě tam se zrodila značka oblečení – Majola. Původ značky je ale německý. Pro tuto značku je specifický vztah k přírodě, tato značka si zakládá na designu. Je to poměrně mladá značka, která je na trhu zatím pouhých dvanáct let.

oblečení na cyklistiku

Proč je tato značka tak jedinečná a výjimečná?
Především právě pro svůj design, je prodyšná, jako jedna z prvních začala využívat elastickou vsadku v zadní části kalhot. Každé kalhoty mají takový elastický díl, díky kterému jsou kalhoty volnější a mnohem pohodlnější!! I pro ženy je využit volný pás, který pruží. Díky strečovému materiálu, který je velice lehký se cítíte velice dobře i při velkých vedrech.

Čím jsou specifická trička?
Mají mešové vsatky díky kterým je tričko prodyšné, materiál je velmi dobrý v odvodu potu i odvodu vlhkosti.

Nabízí něco značka Majola také do chladného počasí?
Nabízí vesty, větrovky, zateplené dresy atd. Výhodou je, že tato značka nabízí oblečení do teplého počasí třeba i do třiceti pěti stupňů, ale také do zimy do třeba mínus pěti stupňů. Další výhodou je to, že materiál je větruodolný i voděodolný.

oblečení na lyže

Co všechno nabízíme?
Bundy v modré, oranžové, žluté barvě, černá bunda s červenýma kytičkami. Dále nabízíme nátělníky v barvě černé a modré, dále krásná trička v barvě bílé, černé, s různými nápisy a potisky. Kalhoty v barvě – černé, oranžové i více barevné, s kytičkami, také ponožky s kytičkami, také nabízíme doplňky a to – krásné čelenky v barvě modré, červené a černé. Na cyklistiku nabízíme různé cyklovesty v barvě – fialové, hnědé a černé, cyklobunda – oranžovo-černo-bílá, šedivá, červená, zelená, bílá, žlutá, růžová a fialová. Také různé cyklodresy a to v barvách- oranžová, fialová, černá, zelená, atd.