Produkty

Pijme civilizovaně

Zkuste si dnes někam přijít a napájet se z dlaní, nabíraje vodu z kohoutku! Pokud to není právě někde na výletě nebo při jiné ryze neformální příležitosti, nebude vás okolí právě obdivovat. Spíše si pomyslí něco o pochybné existenci. Protože který slušný člověk by si takto počínal dejme tomu v restauraci, na letišti, při pracovní poradě, na rande,…? Logicky žádný.
láhve s uzávěrem
Zkuste si popíjet z nějakého toho plastového kelímku, jaký vám vydá kdejaký automat na kávu nebo čaj! Jistě, právě u tohoto automatu se to ještě akceptuje, protože tam je přímo záměrem, aby se tak dělo, jenže když si do takového kalíšku uděláte pití i později a někde jinde, už se na vás leckdo bude koukat dosti pohrdavě, stylem „chudák, ani na hrnek nemá“.
čtyři flašky
PET láhev už je sice akceptovatelnější, ovšem ani s tou leckde zrovna moc parády nenaděláte. Svému účelu tato sice poslouží, menší balení jsou rozdávána třeba i na důležitých akcích, ovšem děje se tak spíše z hygienických než estetických důvodů. Pokud malou petku dostanete na ředitelské poradě či tiskové konferenci, je to jednoduše proto, že by působilo divně, kdyby tam kolem vás věčně běhala sekretářka a dolévala vám skleničku. Ale s petkou dvoulitrovou či ještě větší už tu nepochodíte.
Stejně neideálním řešením pak může být i kafáč po babičce, velký a pomalovaný dejme tomu kýčovitými květy, prázdná zavařovací sklenice a jiné improvizace.
Protože slušní lidé z lepší společnosti pijí ze skla. A to jak z estetických, tak i z praktických důvodů. Nevěříte-li, klidně se přesvědčte. Prostě a uvidíte sami, oč je tato lepším řešením než přinejmenším ty výše zmiňované varianty.
Skleněnou láhev si můžete kdykoliv naplnit čímkoliv, můžete si ji bez obav postavit kamkoliv, kde ji budete mít po ruce a sáhnout po ní, jakmile vás přepadne pocit žízně.
tři láhve
Sklo vám kromě své estetické stránky poskytuje i další výhody. Nepřejímá pachy z okolí, nevylučuje do tekutiny, jež je v něm nalita, žádné škodliviny, snadno se udržuje a dá se do něj nalít tekutina jak studená, ba přímo ledová, tak naopak i ta vroucí.
A zkuste si něco takového udělat s plastovým kelímkem! Nebo s petkou! Nebo s vlastními dlaněmi!