Hobby

Manýry, které si ženy osvojily


Není jednoduché hledat příčinu tam, kde není důvod, aby byla. Alespoň tak se na problém, který se odehrává v ženské mysli, dívá mužská populace. Jedno je jisté, pokud žena opravdu neřekne to, jak to vidí, nemůže očekávat od muže, že ji pochopí.

Jak ale zvládnout situace, které jsou pro muže bezvýchodné?
naštavná partnerka


Ženu musíte poslouchat


Tím nemáme na mysli fakt, abyste jí přitakávali ve všem, co po vás chce. Naopak – je důležité (pro všechny ženy), aby mohly mluvit o všem a především s vámi. Váš nezaujatý postoj v době, kdy ji něco trápí a pevně si stojí za tím, že „nic“ – ji opravdu ničí ještě více než její „problém“.
Nenechte se odbít hned při prvním odstrčení, že se nic neděje.Děje a víte to jak vy, tak ona. Dopřejte jí čas na to, aby se rozmluvila, a pokud se tak stane, buďte věrným a pozorným posluchačem.
pár milenců


Uklidněte ji v jejich obavách


Ať už ženskou mysl trápí jakýkoliv problém, musíte pochopit, že potřebuje cítit podporu. A tu největší samozřejmě vyžaduje od svého partnera. Je na vás, abyste ji vyvedl z představ o tom, že není dost dobrá. Sebevědomí jí sice chybět nemusí, ale cokoliv ženu trápí, vždy za tím stojí pocit, že někde selhala.

Vašim úkolem by mělo být ji uklidnit a uvést do stavu, kdy si bude věřit a nelámat si hlavu nad tím, co by mohla udělat jinak.
zamilované objetí


Když jste viník vy…


Nejčastějším problémem, kdy ženy dávají (a přitom si myslí že nedávají) na známost, že se něco děje, jsou napjaté situace doma. Pokud žena tiše mlčí, tváří se ublíženě a dotčeně nebo je na vás očividně nazlobená, pravděpodobně za tím bude stát něco, co vám uniklo, ale jejímu bystrému oku nikoli!
V takovém případě máte 2 možnosti:

1.    Můžete ji nechat vychladnout a počkat, až vám příčinu řekne ve stavu, kdy od ní neschytáte veškerý nával negativních emocí.

2.    Nebo se s ní můžete hádat o tom, že je to dle vašeho skromného pohledu banalita a hádku vyhrotit ještě v něco většího.

Každopádně vždy myslete na to, že logika, která se schovává v ženské hlavě je jinak stavěná než ta mužská. Pokud však budete mít s vaší partnerkou trpělivost a pochopení vůči tomu, že ji něco trápí, máte šanci její ženské vrtochy společně zvládnout v každé situaci.