Produkty

Výroba a prodej razítek

Razítka jsou velice důležité v každé práci, kde děláte v kanceláři. Díky razítkům si člověk ušetří práci a také čas. Razítka jsou tu už od nepaměti a měly velký význam. I proto se dochovali dodnes a využívají se snad v každém oboru. Ať už to jsou razítka školní, kancelářská, či dřevěná. Ovšem pokud pracujete v kanceláři, kde Vám neustále razítka berou, tak jde o problém. V takovém případě je nejlepší volbou si objednat razítka nová a věčně neupozorňovat kolegy, ať je vracejí.

razítka praha

Razítka Praha Razitka, je osvědčená společnost, která vyrábí razítka už mnoho let. Díky této dlouholeté zkušenosti se ve výrobě razítek vyznají a mají s nimi velké zkušenosti. Razítka vyrábějí speciální technologií gravírování na CO2 laseru, který zajistí dokonalost razítka. Při této výrobě má razítko perfektní čitelnost textu po oražení a za nechávají kvalitní otisk. Firma se věnuje také vizitkám, se kterými začali již v roce 1992 a vyrábějí je do dnes.

razítka praha

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na všechny druhy razítek, které firma prodává a také na ostatní věci. Najdete zde zajímavosti o firmě samotné a také o jejich výrobě. Firma prodává razítka dřevěná, školní, na keramiku, vícebarevná razítka, kancelářská razítka Colop a Trodat a mnoho dalších. Na mnoho razítek, je také poskytována sleva, díky které ušetříte nemalé peníze. Nejvíce v trendu je nyní razítko antibakteriální, které je vyrobeno speciální technologií. Díky této technologii nezůstávají na razítku viry, ani bakterie a je tak naprosto bezpečné. Ideální volbou je toto razítko do kanceláře, nebo na vrátnici, kde využívá razítko více lidí denně. Předejdete tak problémům, které mohou vzniknout.

Pokud tedy máte ve své kanceláři kolegy, kteří nevrací razítka na své místo, tak neváhejte a objednejte si nové. Nejen, že budete mít razítek dostatek, ale také Vám nebude vadit, když si někdo nějaké půjčí.