Móda

8 módních zločinů, kterých se pravděpodobně dopouštíte

1.       Kupujete si nepadnoucí oblečení
Jste v obchodě a nějaký kousek vám padl do oka. Jako naschvál nemají vaše číslo. Vy i přesto neodoláte a koupíte si oblečení o trochu větší nebo o trochu menší. Špatně! V menším se nebudete cítit pohodlně a ukážete své nedostatky, ve větším skryjete své přednosti. Kupujte si oblečení, které vám padne.
oranžové modely
2.       Ukazujete příliš
Moc dobře víte o částech svého těla, které by si zasloužily výsostnou pozornost. Možná, že máte pravdu, ale odvahu se vystavovat si schovejte na romantický víkend. Můžete působit atraktivně, aniž byste dala vše na odiv.

3.       Nejdete s dobou
Určitě je pošetilé snažit se dobu předběhnout a být přemodernělá za každou cenu, stejně tak smutné ovšem je, když nosíte oblečení, které už z módy vyšlo. Rozhlédněte se kolem sebe a zaktualizujte svůj šatník.
oblečené figuríny
4.       Nosíte nekvalitní materiály
Oděvy z kvalitnějších materiálů jsou dražší, nicméně lépe vypadají, lépe se nosí a mají delší životnost. Raději zainvestujte, budete spokojenější. Na pohodě a sebevědomí vám neustále zmačkaná košile nebo zpocené kruhy nepřidají.

5.       Kombinujete neladící barvy
Než si něco oblečete, přemýšlejte. Nesnažte se ozdobit více než 4 barvami. Pamatujte na rizikové kombinace: hnědá + černá, červená + zelená a jiné další. Nejste kanárek, na druhou stranu většinou nejdete ani na svatbu, ani na pohřeb. Můžete být originální, ale ne příliš.

6.       Nosíte pouze jednu kabelku
Ženě nestačí jedna černá, „kožená“, univerzální kabelka. Pořiďte si několik kvalitních kabelek různých velikostí a materiálů. V divadle nebo na pláži se nemůžete ukázat se svou ohromně praktickou, obrovskou, koženkovou kabelou, ve které po cestě z práce nenápadně taháte nákup pro čtyřčlennou rodinu.

7.       Máte špinavé boty
Boty nejsou o nic méně důležitou součástí outfitu než ostatní oblečení. Dbejte na čistotu i stav vašich bot. Věřte, že lidé se dívají.
lyžařské boty a lyže
8.       Nevěnujete dostatečnou pozornost spodnímu prádlu
Spodní prádlo sice je spodní a nemělo by být vidět, to ale v žádném případě neznamená, že je jedno, co zrovna máte na sobě. Pořiďte si kvalitní a padnoucí kalhotky i podprsenky.
Nemusíte každý den listovat ve Vogue, abyste byla krásná a in. Dodržujte základní pravidla a bavte se módou. Žijete jen jednou.