Móda

Laclům neodoláte

Móda, ve které hrají lacláče hlavní roli, je aktuálně na vrcholu. Tyto kalhoty jsou pohodlné, praktické a nesmírně sexy. Nějaký čas se na jejich báječnou stránku zapomnělo, ale v současnosti se do popředí módních trendů dostávají opět, aby zdůraznily to, jak vám ve vašem šatníku chybět nemůžou.
batole v lacláčích

Dětská móda a lacle

Každá maminka touží po tom, své dítě parádit a poskytnou mu pocit pohodlí. Je proto přirozené, že kalhoty zvané lacle vašemu dítěti pořídit musíte. Díky tomu, jak jsou vzdušné, poskytnou každému miminku dostatek prostoru a komfortu při jejich nošení. Je tedy vhodné, aby jich mělo vaše dítě nejen v dlouhé verzi, ale i v krátkém provedení.

Být sexy se vždy počítá

Zaujmout vaše okolí můžete jedině tím, že si vyberete módní kousek, který přiláká pozornost a poskytne všem kolem (ale i vám) pocit, že vám to opravdu sluší. Lacle jsou velmi ženské a sexy! Přesvědčit se o tom můžete i díky tomu, že sluší každé postavě a výšce ženy. Díky nastavitelným popruhům jich můžete nosit tak, aby vám dokonale obepnuly vaši postavu a vy si nemusely lámat hlavu nad tím, jestli vám z kalhot něco nevisí. Neméně důležité je i to, že dokonale zakryjí všechny nedokonalosti vaší postavy a lze jich kombinovat s řadou svršků.
Působí mladistvě, pohodově a žensky, takže si v jejich sortimentu neváhejte vybrat minimálně jedny, se kterými zazáříte.
Využít jich můžete dokonce i v době těhotenství, kdy pro vás budou fantastickou alternativou kalhot, které vynosíte v průběhu celé vaší gravidity. A věřte tomu, že maminkám neuvěřitelně sluší!
bílé lacláče

Krátké a svůdné

Takové jsou lacle v podobě kraťasů, které si v letním období nesmíte zapomenout koupit. Přinesou vám dostatek vzdušnosti, zdůrazní váš celkový outfit a zcela jistě se s nimi neobejdete bez povšimnutí a závistivých pohledů.
Trendy je nosit nejen to, co se považuje za nejnovější hit, ale rovněž i to, v čem se budete cítit tak dobře, jak to jenom bude možné. A tento pocit vám přinesou bezesporu lacláče!