Produkty

Rolety do oken praktické jako žaluzie a krásné jako látkové


Postavili jste si dům nebo koupili nový byt? Přestěhovali jste se do domu po babičce, koupili starší dům, rekonstruujete nebo už bydlíte v pronajatém bytě? V dnešní době je těžké sehnat pořádné bydlení a ještě těžší je to s jeho financováním, takže pokud už bydlíte, máte zřejmě tu nejhorší část za sebou a už se můžete jenom soustředit na vybavení a různé doplňky. Jenomže koupí nábytku to nekončí.

Stínění do oken a balkónových dveří (pokud je máte), řeší snad každý z nás. Ať už bydlíte v rodinném domě nebo bytě. A co zvolit? Jistě znáte klasické žaluzie. Možná jste měli možnost se s nimi blíže seznámit a tvořily ve vašem starém domově velkou část stínění. Chtěli byste změnu?

Nevíte, jestli si vybrat klasickou podobu žaluzií nebo raději zvolit látkové rolety? Zachrání vás roleta den a noc Mk-rolety. Výhodná kombinace obojího druhu v jednom inovativním stylu.

byt

Látkové rolety se lidé obávají volit z toho důvodu, že bývají často průsvitné a tím pádem neplní úplně účel stínění, ale jsou spíše dekorativním symbolem, který má doladit interiér k dokonalosti.

Jenomže ani jedno, ani druhé nemusí někomu vyhovovat, proto jsou zde i jiné druhy rolet na den i noc, které se volně překrývají, takže poskytují úplnou tmu, například v noci, když chcete odpočívat a víte, že vám za oknem svítí pouliční lampy. Na spánek má být úplná tma, aby si tělo odpočinulo a mohlo se pořádně zregenerovat. Proto je důležité mít kvalitní stínění v noci, ale vhodné i přes den, které se dá snadno odtáhnout.

židle závěs

Systém překrývání rolet je inovativním řešením. Ve dne je můžete nechat stažené nebo vytažené, záleží na vašich preferencích. Obě varianty jsou vhodnou volbou, protože dokážou propouštět světlo, což si ve dne většinou přejeme. Ovšem brání přímému útoku ze strany slunce potažmo slunečních paprsků, které by náš domov až příliš nahřívaly.

Na výběr je přitom z širokého sortimentu materiálu látek a jejich vzorů, barev a různých druhů.

K dispozici je také více variant ovládání a to buďto klasickým řetízkem, elektricky nebo pomocí chytrého telefonu.