Podnikání

Životní prostředí vám poděkuje

Člověk produkuje větší množství odpadu a zejména v současném a minulém století je ho opravdu mnoho. Průmyslové revoluci vděčíme za mnohé, ale také za to, že se bohužel v minulosti moc nezaobíralo tím, jaké materiály vyvinout, abychom jimi jednou zcela nezahltili planetu.

Každý z nás může začít sám u sebe. Hodně se mluví o plastech, jelikož se jedná o materiál, který je nerozložitelný a zůstává tu po dlouhé miliony let a bohužel s tím nic neuděláme. Milé ženy, věděly jste, že právě takové plasty jsou obsaženy v menstruační hygienických potřebách? A že se dotýkají vaši nejintimnějších míst právě tyto plasty? Jsou chemicky nabělené a vy si je dáte přímo na kůži? Ano, kouzlo tkví v tom, že jsou jednorázové a můžete je potom rychle vyměnit a vyhodit.

kalhotky

Pojďme se nad tím zamyslet a něco s tím udělat. Ano, každý měsíc se dostaví pravidelná perioda, vy potřebujete pracovat, sportovat, pohybovat se, odvážet děti do školy, ze školy, na nákupy, a tak dále a nemůžete řešit každou minutu, že máte zrovna menstruaci. Ale nebojte se, nikdo si ničeho nevšimne. Hitem posledních let je produkt, který ženám velice usnadňuje tyto dny a je ekologický, vytvořen ze 100% bavlny, příjemný, savý. Ideální pro naše intimní partie. Pojďme si představit menstruační kalhotky jak to funguje.

divka

Jsou to kalhotky, které jsou prodyšné, v dotčených místech se skládají z několika vrstev látky a můžete si je pořídit v takovém střihu, který vyhovuje vašim proporcím a na který jste zvyklá. Samozřejmě si vyberete i podle intenzity krvácení, na první dny vám budou vyhovovat ty se silnější savostí, na konec zase ty s menší savostí. Každá žena si vybere podle toho, jaké má požadavky. Hlavně se ale bude cítit pohodlně, prodyšnost už nebude vzdálená záležitost a nikdo nic nepozná. Dokonce i střih brazilského druhu kalhotek můžete zvolit. Proč nebýt sexy i v tyto dny?