Finance

Nebankovní hypotéku si může vyřídit naprosto kdokoliv

Půjčky a úvěry jsou v neustále v kurzu. Vyřizují si je jak lidé pro své potřeby, tak podnikatelé, aby mohli investovat v rámci firmy. Obyčejně si bereme jenom pár tisíc, ale může nastat situace, kdy řešíme něco většího a závažnějšího, v tom případě hledáme větší úvěr.

Nebankovní hypotéky Fahd.cz jsou k tomu ideální. Hypotéky si totiž stále ještě drží velice nízké úrokové sazby, a pokud můžete ručit nemovitostí, tak nemusíte dokládat ani tisíce dokumentů a dalších listin.

V bance byste k tomu absolvovali několik schůzek, u nebankovních společností to jde vyřídit klidně z pohodlí domova po internetu. Stačí k tomu znát pár základních údajů a mít připravené fotografie nemovitosti.

ruce, notebook

Někteří lidé v bance nepochodí, z různých důvodů, a tak hledají jiné možnosti, jak si půjčit peníze. Právě nebankovní společnosti vám stejně spolehlivě poskytnou úvěr a za obdobných podmínek. Půjčit si tedy může skoro každý. Soukromým společnostem totiž nevadí ani záznamy v registrech dlužníků nebo nižší příjmy a ani v případě podnikatelů nízké daňové přiznání na konci roku. To všechno můžeme pominout a tak se dá říct, že půjčit si může naprosto kdokoliv. Mluvili jsme o dvou základních podmínkách, které musíte splnit, mít 18 let věku a vlastnit nemovitost. Víte, která z těchto dvou podmínek se dá obejít? Ta s věkem to nebude, ta se musí zákoně dodržet, ale ta druhá, ta se dá tak trochu obejít. Můžete totiž do smlouvy vstoupit s takzvanou „třetí“ osobou, čili s někým, kdo bude svým majetkem ručit za vás, ale podepíše smlouvu. Může se jednat třeba o někoho z rodiny.

banky, lidé

Ostatní podmínky zůstávají stejné, za svou nemovitost získáte určitá procenta, můžete získat například až 70 % z odhadu. Doba splatnosti se dá libovolně nastavit, třeba až na 30 let. S penězi můžete naložit podle libosti. Koupě majetku, stavba domu, rekonstrukce bydlení, pořízení nového nábytku či vybavení, ale také vyplacení rodinného příslušníka z dědictví, koupě bytu, automobilu, nebo naopak vyplacení dluhů, exekucí či řešení jiných problémových situací. Předem nic neplatíte ani žádné skryté poplatky.